Bilgi > Hakkımızda
Hakkımızda

Başarı Mobile Bilişim Ürünleri ve Hizmetleri A.Ş., mobil eğlence sektöründe faaliyet göstermek üzere 1998 yılında Başarı Holding çatısı altında kurulmuş köklü ve güvenilir bir şirkettir. Kurulduğu günden bugüne sektörde ilklere imza atan Başarı Mobile; Türkiye'de cep telefonlarını kişiselleştirmeye yönelik ilk zil sesi pazarlamasını gerçekleştirmiş; J2ME tabalı oyun yazılımlarını Türkiye'de ilk olarak geliştirmiş; Asmalı Konak, Okul, Neredesin Firuze, Kötü Kedi Şerafettin, Haziran Gecesi gibi markalı içeriklerden J2ME tabalı oyun yazılımları yapmış ve pazarlamış; hazırlamış olduğu oyunlar hakkında Nokia Tradepoint'te ve wgamer'da haberler çıkmış; Akademi Türkiye, Anadolu Ateşi gibi milyonları ekrana bağlayan yarışma programlarının oylama altyapılarını kurmuş; performansına bağlı olarak Turkcell tarafından Golden İş Ortağı olarak ödüllendirilmiş; Gameloft, THQ, vb dünyanın en iyi oyun üreticilerinin içeriklerini Türkiye'de pazarlama hakkına sahip bir firmadır.

Kısaca; Başarı Mobile, mobil eğlence sektöründe bir başarı örneğidir.

Başarı Mobile olarak biz yaptıklarımızla gurur duyuyor ve bu nedenle de buraya yazarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi de bütün bunların, parlak bir şirket tarihçesinin ve sektörde güçlü bir yere sahip olmamızın size faydası ne?

Size sağladığımız faydalar açısından:

Türkiye'de mobil eğlence sektörünü kuran firma olarak sizin beklentilerinizi en iyi anlayan ve en iyi çözümler sunan biziz: Örneğin Asmalı Konak, Kötü Kedi Şerafettin, Haziran Gecesi gibi yerel içerikler; örneğin taksit taksit ödeme seçenekleri; örneğin kontörün yoksa olunca ödersin uygulaması, vb.

Ulusal markaların yanında bize ait olan değerleri mobil ortama taşıyarak sizlere sunan biziz: Örneğin tüm dünyada sevilerek oynan Real Football serisi; örneğin 1. Türkiye Ligi'nde yer alan takımların mobil ortama taşınmasıyla hazırlanan Turkcell Süper Ligi oyunu.

Aradığın her türlü içeriğin en iyisini ve en güncelini tek bir adreste bulabilmeni sağlayan biziz: Bakınız www.mobiloyuncu.com ve www.hipir.com

Her türlü sorununuzda sizlere destek olmak için en yakınınızdaki telefon kadar uzak olan biziz: Sabit Hat: 0 312 444 0 100/ 0 555 738 29 77/ 444 0 100.

Sorularınız veya önerileriniz için yardim@mobiloyuncu.com 'a mesaj gönderebilirsiniz.

Mob+ müşteri memnuniyeti
Ok