Mobil Oyunlar > Oyunlar Hakkında Yardım
Yardım
Etiketler

Mobiloyuncu Nedir?

Mobil Oyuncu ile Java , Symbian , Blackberry ve Windows Mobile işletim sistemli telefonlarınızla eğlencenin sınırsınız kapılarını aralayabilirsiniz. Sürekli güncellenen mobil oyun ve uygulamalar ile cep telefonunuzu tarzınız ile süsleyebilirsiniz.

MobilOyuncu'nun Servisleri Nelerdir?

MobilOyuncu Oyun hizmetiyle ön plana çıkan bir sağlayıcıdır. İlgili bölüm ve kategorilerde kullanıcılar şeçtikleri oyunları cep telefonlarına yükleyebilmelerinin yanı sıra, Telefon Modellleri kısmından da şeçilen model dahilinde detaylı bilgiye ulaşabilirler. Yeni bir telefon alacağınız esnada bu bölümümüzden faydalanmanız alacağınız ürünü önceden bilmeniz anlamına gelmektedir.

GPRS Nedir?

GPRS (Açılımı: General Packet Radio Service/Paket Anahtarlamalı Radyo Hizmetleri) kullanıcıya yüksek erişim hızının yanı sıra, bağlantı süresine göre değil gerçekleştirilen veri alışverişi miktarı üzerinden tarifelendirilen ucuz iletişim olanağı sağlamaya yarayan servis alt yapısıdır.

GPRS Ücretlendirmeleri ile güncel ve detaylı bilgiyi bağlı bulunduğunuz operatörlere ait müşteri hizmetlerinden temin edebileceğiniz gibi,

TURKCELL için http://www.turkcell.com.tr/yardim/telefonayarlari
VODAFONE için http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/ayarlar.gprs.php
TURK TELEKOM için http://www.turktelekom.com.tr linklerinden de güncel GPRS ücretlendirmeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Mob+ müşteri memnuniyeti
Ok