Nasıl İçerik Satın Alabilirim?

Cep telefonunuzla Wap’dan ve sms ile , bilgisayarınızdan web sayfalarımız aracılığı ile içerik talebinde bulunabilirsiniz.

Wap'tan içeril satın alımı;
Cep telefonunuzun tarayıcı bölümüne wap.mobiloyuncu.com yazıp wap sayfamıza bağlanabilirsiniz. Ardından seçeceğiniz oyunun tanıtım resmi yanında “Satın Al” butonuna basarak talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz sonrasında ekrana gelen onay sayfasında yer alan şifreyi kutucuğa yazıp onay vererdikten sonra içerik cep telefonunuza yüklenmeye başlayacak ve kısa süre sonra işleminiz tamamlanacaktır.
Webten içerik satın alımı;
Bilgisayarınızın web sayfasına www.mobiloyuncu.com adresini yazarak mobiloyuncu web sayfasına bağlanabilirsiniz. Ardından seçeceğiniz oyunun tanıtım resmi altından operatörünüzü ve cep telefonu numaranızı secerek cep telefonunuza oyun talebinde bulunabilirsiniz. Daha sonra cep telefonunuza seçtiğiniz içerikle ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Gelen mesajı kontrol edip, 4 dakika içinde EVET yazarak cevapladığınız takdirde oyunu yükleyebilmeniz için cep telefonunuza yeni bir mesaj gelecektir. Bu mesaj içindeki adrese bağlanarak içeriği cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.
Sms ile içerik satın alımı;
Sms ile içerik satın alabilmek için öncelikle satın alacağınız oyunun sms kodunu bilmeniz gerekir. www.mobiloyuncu.com adresinden seçeceğiniz oyunun detay sayfasından sms koduna ulaşabilirsiniz. Sms konudu cep telefonunuzun mesaj yaz bölümüne yazarak 2977’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Ardından cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajını kontrol edip, EVET yazarak cevapladığınız takdirde oyunu yükleyebilmeniz için cep telefonunuza yeni bir mesaj gelecektir. Bu mesaj içindeki adrese bağlanarak içeriği cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.
Mob+ müşteri memnuniyeti
Ok